Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Ludzie którzy dostarczyli teksty do 2018-10-03

Ewelina Skwarek

ewelina.jpg

trener biznesu, manager, koordynatorka projektów, pasjonatka skutecznego zarządzania i komunikacji opartej na empatii - nie tylko w biznesie. Specjalizuję się w obszarze pracy zespołowej, przywództwa oraz efektywnej komunikacji. Wieloletnie doświadczenie managerskie w firmach międzynarodowych stanowi dla niej obszerną bazę przykładów „z życia” i pomaga lepiej zrozumieć wyzwania uczestników szkoleń. Jako absolwentka Szkoły Trenerów Komunikacji Opartej na Empatii, w swojej trenerskiej pracy wykorzystuje również elementy komunikacji empatycznej, która zwiększa świadomość emocji i potrzeb, pomaga lepiej rozumieć siebie i innych.

Izabela Mias - Dudek

izabela.jpg

Praca z ludźmi jest jej pasją i źródłem radości i energii. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą i z osobami dorosłymi – wyniesione z pracy jako pedagog szkolny, terapeuta pedagogiczny i trener. Ma doświadczenie w organizowaniu i realizacji szkoleń dla nauczycieli. Jest zaangażowana we wdrażanie nowego modelu doskonalenia pracy szkół. Pracuję z nauczycielami, żeby przenosić doświadczenia trenerskie na grunt szkolny i inspirować ich do tego, by prowadzone przez nich zajęcia były nowoczesne, pełne emocji i energii. Chcę kreować przyjazne środowisko rozwojowe dla osób, które lubią się uczyć i rozwijają innych. Uwielbia ciekawe wyzwania i angażowanie się w różnorodne projekty, pomysły i przedsięwzięcia.

Bartłomiej "Świstak" Piotrowski

barlomiej-swistak-piotrowski.jpg

związany z Narzędziownią od Dużej N7.0.
Networker, business development manager, zajmuje się budowaniem społeczności od 2010 roku. Twórca TEAM Kraków (klubu rozwojowo-networkingowego), Startupunity (projektu dotyczącego społeczności startupowych), startupuj.pl (marki szkoleniowej) oraz. Mocno zaangażowany w #omgkrk, Narzędziownię oraz Centrum Obywatelskie. Od lat wspiera integrację lokalnych środowisk przedsiębiorców, startupowców oraz NGO.

Monika Surzyn

barlomiej-swistak-piotrowski.jpg

trener, studentka psychologii, członek stowarzyszenia trenerów ,,Narzędziownia'', asystentka d.s. organizacji i promocji IV konferencji: Ucząca się organizacja-wyzwania związane z różnorodnością, konsultant d.s. uzależnień, zarządzająca salonem sprzedaży oraz animatorka czasu wolnego. Pozytywnie zakręcona w temacie sprzedaży, komunikacji, asertywności, negocjacji, doradztwa zawodowego i efektywnego zarządzania czasem. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w pracy z ludźmi, obsłudze klienta oraz sprzedaży w korporacjach jak również w mniejszych przedsiębiorstwach dało jej mnóstwo wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z komunikacją interpersonalną i sprzedażą. Posiada również wiedzę z zakresu branży optycznej.